Firmamız 20 yıldır yassı çelik sektöründeki tecrübesiyle müşterilerinin güvenini kazanmış ve bu sayede sürekli büyümeyi başarmıştır.

Atilla Yıldız tarafından kurulan Yıldız Demir Çelik Sanayi; Demir Çelik sektöründe Sac alım ve satım faaliyetlerine 17 Mart 1993 ‘de başlamıştır.

İlkeli dürüst ve karşılıklı güvene dayalı bir ticaret anlayışından asla ödün vermeden ticaret hayatını sürdüren firmamız çağın gereklerini ve teknolojinin takibini her zaman ön planda tutmuş ve büyümenin en önemli normları arasında kabul etmiştir.

Vizyonumuz
Müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir , profesyonel bir hizmet sunmak.Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek kalitesini yükseltmek.Uzmanlaştığımız nakliye sektöründe imza atttığımız kaliteli ve güvenilir taşımacılıkla ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştıran bir firma olmak.

Politikamız
Sürekli kalite iyileştirme anlayışını benimseriz ve paylaşırız.Müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak, müşteri mutluluğunu her şeyin üzerinde tutarız.Takım anlayışını benimseriz ve yaşatırız. Ekibimizin bilgi ve becerilerini arttırır geliştiririz. Sunduğumuz hizmeti sürekli iyileştiren yenilikçi bir kuruluşuz. Giderek artan kalite hizmet anlayışımızın, güvenlik şemsiyesi altında tüm müşterilerimize ulaşmasını sağlarız

Misyonumuz
Nakliyat sektöründeki iş uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek kendine özgün hizmet anlayışıve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin iş ihtiyaçlarınabirebir çözümler getirmek ve geliştirmektir.